Vitafood.ee e-poest ja tavapoest ostetud toodetele kehtib 14 päeva jooksul tagastusõigus. Vastavalt Võlaõigusseaduse § -le 56.

Kauba tagastamiseks on vajalik tootega ostmisel kaasas olnud või mailile tulnud arvet. Selleks peab ostja tegema RET trading OÜ nimele vastavasisulise kirjaliku avalduse ning tagastama seejärel müüjale tellitud kauba. Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Teie arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva peale kauba tagasi jõudmist müüjale.

Tagastamisega seotud kulud summas kuni 3€ (Kolm eurot) tasub klient (v.a. juhul, kui ostetud tootel ilmnevad puudused). Toote tagastamise korral kannab OÜ Ret Trading tagasi toote eest tasutud summa (s.h postikulu, mille klient tasus toote kohaletoimetamiseks) samale pangakontole, millelt vastav makse OÜ RET Trading laekus.

Tagastamisele kuuluv toode peab tagastades olema täiesti kasutamata ning originaalpakendis. Juhul, kui peale toote tagastamist ilmneb, et toodet on kasutatud või puudub originaalpakend või toode on müügiks kõlbmatu ostja süül, ei ole RET Trading OÜ-l kohustust toote eest raha tagasi maksta.